rzethon.jpg

Rusza III edycja wielkiego hackathonu Rzethon w Rzeszowie. W dniach 8 – 9 grudnia br w Centrum Studenckim Politechniki Rzeszowskiej odbędzie się 24 godzinny marathon programistyczny. Uczestnicy w maksymalnie 4 osobowych drużynach będą zmagać się w konkursie na najlepszy projekt w wybranej przez siebie dziedzinie. Czym zaskoczą nas uczestnicy? Niesamowitym rozwiązaniem opartym o IoT? A może wyjątkową aplikacją wykorzystującą technikę VR/AR? To jedne z kilku możliwych kategorii.

Wszyscy uczestnicy będą projektować swoje rozwiązania oparte o motyw przewodni wydarzenia, o którym dowiedzą się tuż przed rozpoczęciem hackathonu. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody. Rozpoczęcie wydarzenia o godzinie 13:00. Wszystkich Rzeszowian zapraszamy na wydarzenie aby móc podglądnąc jak wygląda taki marathon programistyczny. Jako uczestników zapraszamy wszystkich uczniów szkół średnich, studentów, absolwentów i pracowników różnych firm. Zbierzcie swoją drużynę i przygotujcie się na 24 godziny programowania. Rejestracja uczestników pod adresem:
https://rzethon3.evenea.pl/
Najświeższe informacje na fanpage wydarzenia: https://www.facebook.com/Rzethon/
Organizatorem wydarzenia jest Polskie Towarzystwo Informatyczne Oddział Podkarpacki, Koło Naukowe Elektroniki i Technologii Informacyjnych & Rzeszowska Grupa IT, Studenckie Koło Naukowe Informatyków KOD oraz Zakład Systemów Złożonych Politechniki Rzeszowskiej przy współpracy z Podkarpackim Centrum Innowacji.

Partnetrem strategicznym wydarzenia jest  Województwo Podkarpackie

Partner strategiczny w ramach programu Regionalna Strategia Innowacji Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 na rzecz inteligentnej specjalizacji. Podkarpackie, podobnie jak pozostałe regiony UE, zidentyfikowało swoje regionalne inteligentne specjalizacje. Są to branże/obszary, których rozwój umożliwi tworzenie innowacyjnych rozwiązań społeczno-gospodarczych, zwiększenie wartości dodanej gospodarki oraz podniesienie jej konkurencyjności na arenie międzynarodowej.

Ulotka informacyjna o RSI: pobierz

 

urzMarszałkowski_dwa.png

 

 

 

 

Logowanie