W dniu 29 czerwca 2017 roku w Kielcach odbyła się konferencja "Nowoczesne e-usługi w JST". Oddział Podkarpacki Polskiego Towarzystwa Informatycznego postanowił zorganizować konferencję poświęconą praktycznym zagadnieniom związanym z projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem systemów informatycznych wykorzystywanych w szeroko pojętej administracji. Jako prelegenci zaproszeni zostali czołowi specjaliści z zakresu projektowania i wdrażania systemów informatycznych z obszaru: sieci komputerowych, systemów dekstopowych, urządzeń mobilnych, bezpieczeństwa systemów i sieci komputerowych, e-usług oraz pozyskiwania środków unijnych wspierających budowę systemów tej klasy.

Konferencja kierowana była do szerokiego grona odbiorców zajmujących się rozwiązaniami IT, a w szczególności do:
- Kadry kierowniczej JST (Sekretarze JST).
- Osób zajmujących się bieżącą administracją systemów informatycznych, ich projektowaniem, wdrażaniem i zabezpieczeniem.
- Osób odpowiedzialnych za pozyskanie środków finansowych (w tym środków z UE) niezbędnych do zakupu tych rozwiązań.

Jesteśmy przekonani, że wiedza praktyczna, która została przekazana podczas konferencji przyczyni się do wzrostu kompentcji w zakresie projektowania oraz utrzymania systemów IT w infrastrukturze administracji publicznej i nie tylko.

 

Logowanie